איזה מכונת קפה כדאי לקנות?

יום שני, 1 במרץ 2010

קישורים ממומנים

מכונת קפה איכותית היא לא דבר זול וכדי למנוע קנייה חוזרת או מכונה לא איכותית, כדאי מאוד לבדוק היטב לפני שקונים אחת. אז איזו מכונת קפה מומלץ לקנות? בכתבה הבאה.

אם אתם אוהבים את האספרסו שלכם איכותי ולא מוכנים להתפשר, ישנם כמה אלמנטים חשובים מאוד שמבדילים בין מכונת קפה טובה למכונת קפה גרועה. כדי שתוכלו לדעת זאת מראש עוד לפני הקנייה, הנה כמה טיפים והמלצות לקניית מכונת קפה.

איזו מכונת קפה מתאימה?

לכל אחד יש צורך שונה במכונת קפה. למשל, ישנם כאלו הזקוקים למכונה למשרד שתשמש את אנשים רבים מדי יום - עובדים ולקוחות וישנם כאלו שרוצים זאת לבית להתפנק בבוקר בכוס אספרסו טובה. לכן, לפני שאתם ניגשים לקנות מכונת קפה בשבילכם, קחו בחשבון את הצרכים שאתם זקוקים לה ואל תחפשו פרמטרים שאתם לא זקוקים להם.

סוגים של מכונות קפה

ישנם שולשה סוגים עיקריים של מכונות קפה: ידניות, חצי אוטומטיות ואוטומטיות. אם אתם אוהבים להיות מעורבים ככל הניתן בהכנת הקפה כדאי לחפש מכונת קפה ידנית בה תצטרכו לעשות לבד את רוב שלבי ההכנה. מכונות אלו מורכבות מדוד מים חמים וממנוף שבעזרתו אתם שולטים על לחץ המים של המכונה.

מכונות הקפה האוטומטיות והחצי אוטמטיות מקצרות לכם את התהליך ויעשו לכם את כל ההכנה לבד כאשר מכונת קפה חצי אוטומטית היא השילוב הכי טוב לאלו שרוצים גם להיות מעורבים בהכנה וגם להתפנק מהטכנולוגיות המתקדמות. למשל, ברוב מכונות הקפה החצי אוטומטיות הקצפת החלב נעשית בלחיצת כפתור וללא צורך בהתערבותכם.

בדרך כלל מכונת קפה חצי אוטומטית היא יחסית קלה לתפעול ומגיעה עם כפתורים ומסך דיגטלי. בנוסף, המשאבה החשמלית שמובנית במכונה חצי אוטומטית יודעת לווסת את הלחץ במידה הרצויה ומפיקה כמות מים אחידה כך שאינכם נדרשים לידע מוקדם ולדיוק מוקפד.

במכונות הקפה האוטומטיות אינכם נדרשים למעשה להבין בהכנת קפה והמכונה תעשה לכם את כל העבודה. רק תצטרכו לבחור את סוג הקפה שתרצו או כל אופציה אחרת והמכונה כבר תגיש לכם אספרסו מוכן. ברוב המקרים, מכונת קפה אוטומטית מגיעה עם תוספות טכנולוגיות רבות כמו: מטחנת קפה מובנית במכונה, מנגנון חשמלי לסילוק האשפה ושאריות הקפה, שליטה מלאה בכמות, חוזק וסוג הקפה ועוד..

אחרי שלמדתם על סוגי מכונות הקפה, בדקו עם עצמכם איזו מכונה תתאים לכם ולאישיותכם, עד כמה אתם מוכנים לעבוד בשביל הכנת הקפה שלכם וכו'

גודל המכונה

אל תשכחו לוודא שיש ברשותכם מקום מתאים במטבח למכונה. בבתים עם מטבח קטן עדיף לפעמים להתפשר על סוג המכונה אם הגודל לא מאפשר לכם להכניס מכונה כזאת למטבח.

המלצה: כדי להמשיך להעמיק בשאלה איך לקנות מכונת קפה? אנו רוצים להמליץ לכם על האתר הבא שבו תוכלו בעזרת שאלות מנחות מראש להגיע למכונת הקפה העדיפה בשבילכם.

בהצלחה

מאמרים דומים:
מכונת קפה של דלונגי Delonghi EC7
טיפים לשימוש נכון במכונת קפה

רשומות פופולריות